www.belspedteam.eu Belsped Team Logistic Facebook oldala

Karrier

1./ LOGISZTIKAI GYAKORNOK:

Főiskolás vagy? Gyakorlati helyet keresel? Akkor a legjobb helyen jársz! Mi téged keresünk!

ELVÁRÁSOK

Felsőfokú végzettség legalább folyamatban (szállítmányozási/logisztikai előny)
Kiváló kommunikációs képesség
Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

FELADATOK

nemzetközi fuvarok megszervezése
szállítások lebonyolítása és nyomon követése
gépjárművezetők irányítása
kapcsolattartás alvállalkozókkal
kapcsolattartás ügyfelekkel
kapcsolódó adminisztráció

AMIT KÍNÁLUNK

rugalmas munkaidő
szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzokat a btl@belspedteam.hu e-mail címre kérjük küldeni.

2./ Belföldi/nemzetközi fuvarszervező munkatársat keresünk

Téged keresünk, ha már rendelkezel szakmai tapasztalattal, de pályakezdőként is szívesen látunk csapatunkban!

FELTÉTELEK:

szakirányú végzettség, legalább középfokú angol nyelvismeret, 1-3 év tapasztalat, szükséges nyelvtudás: angol

ELŐNY: hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, német nyelvtudás, vámügyintéző vizsga

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE ALKALMAS VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZŐ PÁLYÁZÓK: középfokú végzettség érettségivel, OKJ, főiskolai végzettség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: 1-3 év szakmai tapasztalat SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Angol - Középfok/kommunikációképes szint

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem, szakmailag magasan képzett kollégák, jó munkaközösség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XXI. kerület

3./ Targoncavezető munkatársat keresünk

targonca vezető3.png

Budapest XXI. kerületi telephelyünkre keresünk targoncavezető munkatársat egy műszakos, teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Feladatok:
Tehergépkocsik fel/lerakása
Raktári árumozgatás
Emelővillás targonca kezelés
Esetenként kézi rakodás, árumozgatás

Elvárás:
OKJ targoncavezetői bizonyítvány
B kategóriás jogosítvány
Önálló munkavégző képesség
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előny

Amit nyújtunk:

Versenyképes munkabér
Kulturált munkahely és munkavégzési körülmények
Hosszú távú alkalmazás

Önéletrajzokat a btl@belspedteam.hu e-mail címre kérjük elküldeni.

4./Gyüjtőszállítmányozási ügyintéző munkatársat keresünk

gyujtoszallitmanyozasi_ugyintezot_keresunk.jpg

Gyűjtőszállítmányozási ügyintéző munkakörbe, XXI. kerületi telephelyünkre keresünk szakképzett munkatársat és gyakornokot!

Feltételek: szakirányú végzettség, legalább középfokú angol nyelvismeret
Előny: hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, német nyelvtudás, vámügyintéző vizsga
Munkavégzés: Budapest XXI. kerület
Teljes munkaidő

Fényképes önéletrajzokat a btl@belspedteam.hu e-mail címre kérjük küldeni.

5./Gépjárművezető (belföldi)

gepkocsivezeto_belfold_belspedteam.hu.png

Feltételek:   C kategóriás jogosítvány

                       GKI kártya

                       digitális tachográf

                       szakmai gyakorlat

Előny:  ADR-es vizsga

6./Gépjárművezető (nemzetközi)

gepkocsivezeto_nemzetkozi_belspedteam.hu.png

Feltételek:  C kategóriás jogosítvány

                      GKI kártya

Előny: ADR-es vizsga

            angol nyelv társalgási szintű ismerete

Küldje fényképes, szakmai Önéletrajzát a btl@belspedteam.hu e-mail címre!