www.belspedteam.eu Belsped Team Logistic Facebook oldala

Karrier

1./ Belföldi/nemzetközi fuvarszervező munkatársat keresünk

Téged keresünk, ha már rendelkezel szakmai tapasztalattal, de pályakezdőként is szívesen látunk csapatunkban!

FELTÉTELEK:

szakirányú végzettség, legalább középfokú angol nyelvismeret, 1-3 év tapasztalat, szükséges nyelvtudás: angol

ELŐNY: hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, német nyelvtudás, vámügyintéző vizsga

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE ALKALMAS VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZŐ PÁLYÁZÓK: középfokú végzettség érettségivel, OKJ, főiskolai végzettség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: 1-3 év szakmai tapasztalat SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Angol - Középfok/kommunikációképes szint

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem, szakmailag magasan képzett kollégák, jó munkaközösség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XXI. kerület

Fényképes önéletrajzokat a btl@belspedteam.hu e-mail címre kérjük küldeni.

2./ Targoncavezető munkatársat keresünk

targonca vezető3.png

Budapest XXI. kerületi telephelyünkre keresünk targoncavezető munkatársat egy műszakos, teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Feladatok:
Tehergépkocsik fel/lerakása
Raktári árumozgatás
Emelővillás targonca kezelés
Esetenként kézi rakodás, árumozgatás

Elvárás:
OKJ targoncavezetői bizonyítvány
B kategóriás jogosítvány
Önálló munkavégző képesség
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előny

Amit nyújtunk:

Versenyképes munkabér
Kulturált munkahely és munkavégzési körülmények
Hosszú távú alkalmazás

Önéletrajzokat a btl@belspedteam.hu e-mail címre kérjük elküldeni.

3./Gyüjtőszállítmányozási ügyintéző munkatársat keresünk

gyujtoszallitmanyozasi_ugyintezot_keresunk.jpg

Gyűjtőszállítmányozási ügyintéző munkakörbe, XXI. kerületi telephelyünkre keresünk szakképzett munkatársat és gyakornokot!

Feltételek: szakirányú végzettség, legalább középfokú angol nyelvismeret
Előny: hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, német nyelvtudás, vámügyintéző vizsga
Munkavégzés: Budapest XXI. kerület
Teljes munkaidő

Fényképes önéletrajzokat a btl@belspedteam.hu e-mail címre kérjük küldeni.

4./Gépjárművezető (belföldi)

gepkocsivezeto_belfold_belspedteam.hu.png

Feltételek:   C kategóriás jogosítvány

                       GKI kártya

                       digitális tachográf

                       szakmai gyakorlat

Előny:  ADR-es vizsga

5./Gépjárművezető (nemzetközi)

gepkocsivezeto_nemzetkozi_belspedteam.hu.png

Feltételek:  C kategóriás jogosítvány

                      GKI kártya

Előny: ADR-es vizsga

            angol nyelv társalgási szintű ismerete

Küldje fényképes, szakmai Önéletrajzát a btl@belspedteam.hu e-mail címre!